O nas

Do­ing things the KAEFER way. Since 1918.

Jesteśmy KAEFER. Nasza misja jest jasna:

Być najbardziej niezawodnym i wydajnym dostawcą usług technicznych dla przemysłu, przemysłu morskiego i offshore oraz budownictwa. KAEFER współpracuje z klientami na całym świecie w celu zapewnienia wydajności aktywów nawet w ekstremalnych warunkach operacyjnych i klimatycznych.

KAEFER W LICZBACH

2000

obrót w mln €

30000

pracowników

100

lat doświadczenia

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

When it counts, count on us.

Jesteśmy nowoczesną, międzynarodową grupą zatrudniającą ponad 30 000 pracowników na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że mamy do odegrania ważną rolę w budowaniu zrównoważonej, energooszczędnej przyszłości. I jesteśmy w doskonałej pozycji, aby to zrobić: od ponad 100 lat wspieramy sukces naszych klientów naszą wiedzą techniczną i niezawodną wydajnością.

KAEFER W LICZBACH

30

krajów

50

narodowości

5500

sites??? na całym świecie

Oferujemy kompleksowe usługi i rozwiązania techniczne w celu zabezpieczenia integralności i utrzymania wartości oraz żywotności aktywów naszych klientów. Nasze podstawowe usługi obejmują izolację, rozwiązania dostępowe, ochronę powierzchni, pasywną ochronę przeciwpożarową, usługi elektro-mechaniczne i specjalistyczne, a także wykończenie wnętrz.

Jesteśmy dumni z tego, że robimy wszystko tak, jak KAEFER. To nas wyróżnia i jest wyraźnie widoczne w naszym wysokim poziomie bezpieczeństwa, najnowocześniejszej wiedzy technicznej i silnych wartościach etycznych, którymi kierujemy się we wszystkim, co robimy. Naszą siłą napędową jest wydajne i innowacyjne podejście do pokonywania wyzwań i dostarczania dopasowanych usług i rozwiązań. Zapewniamy również jakość, bezpieczeństwo, efektywność kosztową i ciągłe doskonalenie dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i w pełni zintegrowanym usługom.

Obietnica, za którą stoi KAEFER: When it counts, count on us.

Przeglądaj nasze globalnie obowiązujące zasady.
KAEFER employees applying insulation on site
KAEFERʼs LEAN Journey

Podróż LEAN to zobowiązanie do ciągłego doskonalenia. KAEFER poczynił ogromne postępy na drodze LEAN, dzięki dzieleniu się pomysłami i najlepszymi praktykami w całej firmie, a także ciągłym szkoleniom, certyfikacji i rozwojowi.

i-08.21-KAEFER-SCHWEDT-HARRY-WEBER-0567
HSEQ

KAEFER jest dobrze znany ze swoich doskonałych wyników w zakresie bezpieczeństwa. Jako organizacja ucząca się, KAEFER nieustannie stara się pracować nad ulepszaniem, dostosowywaniem i zmienianiem, aby kultura HSEQ firmy była jeszcze bardziej wszechstronna.

Technology & Innovation
Technology & Innovation

Oprócz prac badawczo-rozwojowych, nasza firma Corporate Innovation & Technical Excellence z doświadczonymi inżynierami zapewnia dodatkowe wsparcie techniczne dla przemysłu stoczniowego, przemysłowego i budowlanego w wielu różnych dziedzinach.

UK moss wall
Zrównoważony rozwój & ESG
KAEFER History
Historia Kaefer