Polski   |   English

Facebook  LinkedIn

Rok Zdrowia i Bezpieczeństwa

Naszym zadaniem jest ciągła poprawa w zakresie zagadnień związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem naszych pracowników. Rok 2012 został ogłoszony w KAEFER rokiem Zdrowia i Bezpieczeństwa.

W KAEFER dbamy o ludzi, ich zdrowie i bezpieczeństwo. Doskonalenie w tym zakresie jest i zawsze będzie jednym z głównych celów biznesowych dla KAEFER i mamy nadzieję, że koncentrując się na niektórych kluczowych obszarach, możemy osiągnąć pożądane cele:

  • Zwiększenie świadomości wśród pracowników
  • Brak urazów, wypadków

Zdrowie, bezpieczeństwo to nie tylko przepisy, ale także postawy, zachowania
i wspólne działanie na rzecz tworzenia zdrowego i bezpiecznego środowiska, które zobowiązuje nas do ciągłej poprawy.

Dla KAEFER zawsze ważny był temat Zdrowia i Bezpieczeństwa i tak też pozostanie, ponieważ bezpieczne i dobre środowisko pracy jest podstawowym warunkiem zrównoważonego rozwoju. Skupienie się na obszarach wysokiego ryzyka w 2012 roku pomoże nam iść naprzód w naszych staraniach, aby stać się światowej klasy bezpiecznym usługodawcą. Co ważniejsze, aby zapewnić naszym ludziom i tym którzy z nami współpracują bezpieczeństwo
każdego dnia.

Nasz nowy ekspert ds. BHP Max i jego przyjaciele, będą z nami przez cały rok, aby pomagać przy kampanii. Wspomogą nasze wysiłki by sposób zabawny i motywacyjny zaangażować wszystkich naszych partnerów, przy jednoczesnym wzmocnieniu głównego przesłania „Bezpieczeństwo przede wszystkim!"

Kampania szokowa KAEFER SA

Kampania szokowa KAEFER SA
Więcej
 

Bezpieczeństwo i jakość

"Cześć, Jestem Max, Twój ekspert od
Zdrowia i Bezpieczeństwa”

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Rok Zdrowia i Bezpieczeństwa w KAEFER Global Website.