Polski   |   English

Facebook  LinkedIn

11 marca świętowaliśmy PACT Day!

PACT Day, dzień podsumowujący Kampanię Jakości, który świętowaliśmy, to pierwsze międzynarodowe wydarzenie w KAEFER, w które w jednym czasie byli zaangażowani nasi koledzy z całego świata.

Zademonstrowaliśmy nasze zaangażowanie w sprawy jakości włączając się w PACT; skrót PACT oznacza jakość: Planowania, Administracji, Komunikacji i Techniczną.

Jakość zaczyna się od każdego z nas. Istotne jest aby mieć odpowiednie nastawienie, które pozwolą na zapewnienie wysokiej jakości we wszystkich naszych działaniach.

W Polsce w wielu lokalizacjach – na budowach, w oddziałach, filiach oraz biurach – odbyły się spotkania z Pracownikami, których tematem przewodnim była właśnie jakość. Podsumowaliśmy Kampanię Jakości oraz zaprezentowaliśmy film ze specjalnym przemówieniem Petera Hoedemakera, Prezesa Grupy KAEFER. Wideo mogą Państwo obejrzeć również na naszej stronie.

Zapraszamy również na www.kaefer.com – gdzie zobaczymy zdjęcia z różnych zakątków świata, na których nasi koledzy z KAEFER świętują PACT Day.