Polski   |   English

Facebook  LinkedIn

KAEFER SA jako pracodawca

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Oferujemy interesujące środowisko pracy na rozwijających się rynkach z profesjonalnym procesem rekrutacyjnym i dużymi możliwościami rozwoju kariery, zawsze poszukujemy dobrych pracowników, którzy będą gotowi zaangażować się w budowanie naszej pozycji w branży. Zarządzanie projektami w KAEFER jest ciekawym wyzwaniem, szczególnie w inżynierii przemysłowej i budownictwie - jeżeli myślisz, że jesteś w stanie stawić mu czoła, czekamy na Ciebie!

Zaangażowanie w KAEFER jest dobrze wynagradzane. Wytyczana ścieżka kariery ma solidne fundamenty, a my jesteśmy zadowoleni widząc jak nasi pracownicy pokonują kolejne jej etapy. Oferujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe na każdym poziomie. Nasza firma nieustannie się powiększa, dzięki czemu nasza załoga ma możliwości rozwoju zawodowego.

Kwalifikacje zawodowe

Wykwalifikowani pracownicy są kluczem do sukcesu KAEFER i fundamentem naszej firmy. Wraz z naszymi współpracownikami z całego świata, przygotujemy Cię do pełnienia Twoich obowiązków. Wesprzemy Cię w rozwijaniu umiejętności zawodowych i przygotujemy na wyzwania ciągle rozwijającego się rynku. Standard ten ma istotne znaczenie w świecie KAEFER.

Rozwój kadry zarządzającej w KAEFER

Jako kierownik w KAEFER, będziesz ponosić szczególną odpowiedzialność, do której starannie Cię przygotujemy. Nasze międzynarodowe programy są dostosowane do różnych grup docelowych. Programy te są przygotowane odpowiednio do potrzeb KAEFER, tak aby wzmocnić umiejętności zawodowe kadry zarządzającej i wesprzeć rozwój osobisty wszystkich, którzy biorą w nich udział.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres:
rekrutacja@kaefer.pl

Folder KAEFER Academy

Pobierz PDF
 

KAEFER jako pracodawca

KAEFER Academy label