Page path:


Firma

KAEFER działa na swój własny sposób. Od 1918 roku.

KAEFER na świecie

Carl Kaefer był bystrym człowiekiem. Już w 1918 r. stosował torf do izolowania ścian chłodni. Jego pomysł sprawdził się tak dobrze, że doprowadził do założenia firmy KAEFER, która stała się z czasem liderem na rynku usług i kompleksowych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu, w tym dla przemysłu morskiego oraz budownictwa. Z ponad 30.000 pracowników i szeroko zakrojoną międzynarodową działalnością KAEFER stał się globalnym graczem. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie.

Prócz izolacji przemysłowych oferujemy rozwiązania w zakresie technologii dostępu m.in. rusztowań, ochrony powierzchni, pasywnej ochrony przeciwpożarowej oraz wyposażenia wnętrz. We wszystkim, co robimy, klient znajduje się w centrum naszej uwagi. Jesteśmy dumni z naszego efektywnego i innowacyjnego sposobu mierzenia się z wyzwaniami oraz sposobu, w jaki dostarczamy usługi i rozwiązania naszym klientom. To sposób charakterystyczny tylko dla KAEFERA. Sposób, który odróżnia nas od konkurencji i jest widoczny w naszych wynikach z zakresu bezpieczeństwa, nowoczesnej wiedzy technicznej i silnych wartości etycznych.

Opracowujemy nowe rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta i jesteśmy liderami cyfryzacji w naszej branży. Zapewniamy również jakość, bezpieczeństwo, efektywność kosztową i ciągłe doskonalenie, dzięki naszej bogatej wiedzy fachowej i w pełni zintegrowanym usługom.

Sukcesy KAEFER mówią same za siebie. Są świadectwem siły idei Carla Kaefera i naszej wizji bardziej efektywnego wykorzystywania zasobów.

KAEFER w Polsce

Firma KAEFER S.A. z siedzibą główną w Warszawie, powstała w 2009 r. w wyniku połączenia siostrzanych spółek TERMOIZOLACJA S.A. i IZOKOR Płock S.A. Rozwój firmy kształtował rynek izolacji przemysłowych w Polsce od 1947 r.

W skład Grupy KAEFER Polska prócz KAEFER S.A. wchodzi również Termokor KAEFER Sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług przemysłowych w Polsce. Świadczymy usługi inżynieryjne i remontowe dla szeroko pojętego Przemysłu m.in.: Energetyki, Górnictwa, Przemysłu Morskiego i Budownictwa. Naszymi klientami są zarówno obiekty przemysłowe jak i obiekty użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w izolacjach przemysłowych, izolacjach akustycznych, zabezpieczeniu powierzchni, pasywnej ochronie ppoż., fasadach przemysłowych, rusztowaniach, pracach mechanicznych i budowlanych. Wykonujemy również audyty energetyczne i usługi termowizyjne.

 

Logo jubileuszu 100-lecia
Grafika Zatrudnienie i obroty w KAEFER S.A.

Siła w liczbach

KAEFER S.A. z siedzibą w Warszawie, należy do globalnej Grupy KAEFER. Zatrudnia ponad 1000 pracowników w sześciu oddziałach w Polsce i czterech za granicą.

Cieszymy się doskonałą reputacją wśród naszych klientów i stale się rozwijamy od momentu założenia firmy w 1947 roku.