Page path:


Aktualności

Wyświetlone 1-20 z 30 rekordów.
Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER 2020

Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER 2020 jest już dostępny

1 lip 2021

Mamy przyjemność przedstawić Państwu 10. wydanie rocznego Raportu Zrównoważonego Rozwoju KAEFER.

Raport za rok 2020 został przygotowany w oparciu o wytyczne Global Reporting Initiative, Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ oraz - po raz pierwszy - raport ten został uporządkowany według kryteriów ESG (Environmental, Social, Governance), aby pomóc agencjom ratingowym w ocenie zrównoważonego rozwoju KAEFER.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich współpracowników, którzy zaangażowali się w ...

more ...

KAEFER S.A. laureatem nagrody Layher!

10 cze 2021, 10:00:00

Warszawa

KAEFER S.A. wziął udział w pierwszej edycji konkursu pod nazwą: “Layher. Więcej możliwości", na najlepszy projekt i wykonanie rusztowań firmy Layher.

Z największą przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że KAEFER S.A. znalazł się wśród zwycięzców tej edycji konkursu.

Rusztowanie wykonane przez naszą firmę zwyciężyło w kategorii ROZWIĄZANIE TE...

more ...
Sustainability Stakeholder Survey

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie zrównoważonego rozwoju!

2 lut 2021

Dziś chcielibyśmy poprosić Państwa o pomoc: co dwa lata przeprowadzamy ankietę wśród interesariuszy, w której pytamy o Państwa życzenia i oczekiwania dotyczące zrównoważonego rozwoju w KAEFER. Od jej wyników zależy, jakie tematy zawrzemy w naszym kolejnym Raporcie Zrównoważonego Rozwoju. Ankieta składa się z 8 krótkich pytań, a jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 5 minut. Bardzo dziękujemy, Państwa wkład jest bardzo cenny! https://www.surveymonkey.de/r/Z38Q7HY

more ...
K-WERT 38

Ukazało się nowe wydanie magazynu firmowego KAEFER

23 gru 2020

Ukazało się najnowsze wydanie K-WERT. Zapraszamy do lektury naszego magazynu o ludziach, projektach i historiach z całego świata KAEFER - bez względu na to, gdzie jesteś, ponieważ w tym roku K-WERT jest dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej. Weź do ręki laptop, tablet lub telefon komórkowy i odkryj interesujące artykuły:

Przeczytaj o "Ludziach Śniegu" w Kanadzie, o tym, jak KAEFER w Norwegii zachęca do innowacji, jak zespół KAEFER Industrie w Niemczech poradził sobie z przestojem w trakcie lo...

more ...

11.701 kilometrów w walce z rakiem

5 paź 2020, 10:00:00

Spacerem, biegiem, na rowerze. Tak pokonywaliśmy kolejne kilometry. 20 września 2020 roku setki pracowników KAEFER na całym świecie dołączyły do biegu charytatywnego "Venuslauf", zbierając fundusze na walkę z rakiem. Pokonywaliśmy swoje trasy indywidualnie, ale we wspólnym celu. Kolejny raz pokazaliśmy światu siłę ducha rodziny KAEFER.

more ...

Opublikowaliśmy pierwszy, cyfrowy Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER 2019

25 cze 2020

Drukowana forma raportu to już przeszłość - nasza pierwsza cyfrowa wersja Raportu Zrównoważonego Rozwoju jest już gotowa! 

W porównaniu z poprzednimi wydaniami, najnowsza wersja pozwala na lepszą prezentację filmów i linków, a także krótkich tekstów. Raport za rok 2019 opiera się na wytycznych Global Reporting Initiative i - po raz pierwszy - z...
more ...

Intensyfikacja międzynarodowej, wewnętrznej współpracy w czasie Covid-19

4 maj 2020

Covid-19 wyniósł stopień naszej międzynarodowej komunikacji i współpracy na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas. W KAEFER koleżanki i koledzy z całego świata dzielą się swoimi pomysłami i najlepszymi praktykami. Dzielimy się wiedzą odnośnie skutecznego przepływu informacji i organizacji działania spólek, wobec nowych wyzwań, z którymi mamy do c...

more ...

Wdrożenie działań związanych z COVID-19

23 mar 2020

KAEFER S.A., wpisując się w globalne działania Grupy KAEFER, wdrożył wiele środków mających na celu ochronę zdrowia pracowników i ich rodzin oraz utrzymanie bieżącej działalności biznesowej.

Utworzony Sztab Kryzysowy KAEFER S.A. ściśle współpracuje z Zarządem Grupy KAEFER, Korporacyjnym Zespołem Kryzysowym w Bremie i lokalnymi zespołami kryzysowy...

more ...
Pan Jan Steuerl

Zmiany w Zarządzie KAEFER S.A.

9 mar 2020

09 marca 2020 roku, decyzją Zarządu KAEFER, pan Jan Steuerl, pełniący również funkcję Chief Operating Officer of Emerging Countries w globalnej strukturze KAEFER, objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego KAEFER S.A.

more ...
VIII Mistrzostwa Monterów Izolacji Przemysłowych

VIII Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych

28 paź 2019

Opole

23.10.2019 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Instalatorów Izolacji Przemysłowych. 

W tym roku konkurowało ze sobą 5 zespołów z firm: KAEFER S.A., Termika i Multiserwis. Wszystkie zespoły musiały ...
more ...
Połączenie

Witamy WIEZAT w KAEFER S.A.!

2 paź 2019

Warszawa

1 października 2019 roku spółka WIEZAT Sp. z o.o. stała się częścią KAEFER S.A. Po połączeniu KAEFER S.A. będzie kontynuować i rozwijać działalność prowadzoną dotychczas przez WIEZAT Sp. z o.o.. Jednocześnie utrzymany zostanie w całości dotychczas...

more ...
Plakat ze sloganem

Nowy slogan KAEFER

14 lip 2019

Warszawa

Jesteśmy KAEFER. Nasza misja jest jasna: być najbardziej niezawodnym i efektywnym dostawcą usług technicznych dla przemysłu. Aby odnieść sukces, KAEFER wspiera swoich pracowników, a Ci z kolei, tworzą siłę KAEFERA. Podkreślamy ten fakt, wprowadzaj...

more ...
Szkoła Tarnów

Kształcimy nowych pracowników!

11 cze 2019

Tarnów, Polska

KAEFER S.A. poszerza swoją dotychczasową działalność edukacyjną w zawodach Monterów Izolacji Przemysłowych, Blacharzy Izolacji Przemysłowych i Murarzy Pieców Przemysłowych. Planujemy również uczyć zawodu Montera Rusztowań.
W ramach naszych starań ...
more ...
Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2018

27 maj 2019

Brema, Niemcy

Opublikowaliśmy Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER za 2018 rok!

Dowiedz się, co robią pracownicy KAEFER na całym świecie w zakresie Zrównoważonego Rozwoju oraz jakie jest podejście  KAEFER do kwestii Compliance, bezpieczeństwa, higieny pracy, w...

more ...
Film BHP

Sprzęt ochrony osobistej ratuje życie!

13 maj 2019

Nasz film BHP opowiada niezwykłą historię
 
Nakręciliśmy film, którego bohaterem jest jeden z pracowników KAEFER S.A. - pan Henryk Karwowski, poszkodowany w wypadku przy pracy, we wrześniu 2018 roku.
Dzięki przestrzeganiu przepisów BHP i stosowaniu środków ochrony osobistej, nasz pracownik ocalił swoje życie i zdrowie. Pan Karwowski postanowił podzielić się z nami swoją historią, w celu wzmocnienia świadomości i motywacji do właściwych zachowań BHP w miejscu pracy.
 
more ...
Zespół KAEFER S.A.

TOTAL LA MEDE nagradza pracowników KAEFER S.A.

4 mar 2019

26 lutego 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia comiesięcznej Nagrody Głównego Inspektora BHP w TOTAL LA MEDE (Francja) i wyłoniono zwycięzców tej edycji konkursu "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy". 
W tej edycji dwaj pracownicy KAEFER S.A., pan Piotr Wieczorek i pan Łukasz Noga, otrzymali wyróżnienie za szczególny wkład w bezpieczeństwo pracy:
 
Obaj panowie pracują jako monterzy rusztowań i izolacji.
Ich podejście do bezpieczeństwa pracy może być przykładem dla innych p...
more ...
Szkoła w Tarnowie

50 lat Szkoły KAEFER S.A.

13 lis 2018

Tarnów

50 lat temu otwarto Szkołę Zawodową przy PRT Termoizolacja (firmie będącej jednym z fundamentów KAEFER S.A.).
Szkoła przetrwała zmiany polityczne w kraju, liczne reformy edukacyjne i restrukturyzacyjne oraz zmiany własnościowe w firmie. W ciągu ost...

more ...
100 lat

Jubileusz 100 lecia KAEFER!

28 wrz 2018

Brema, Niemcy

Pod hasłem "Jedna historia. Jeden zespół. Jedna Przyszłość." KAEFER obchodzi 100-lecie istnienia firmy. Spółki KAEFERA na całym świecie organizują z tej okazji liczne eventy: m.in. pikniki rodzinne, koncerty, spotkania integracyjne etc.

more ...