Polski   |   English

Facebook  LinkedIn

2005-2006

2005: KAEFER wykonał kompleksowe i spełniające najwyższe standardy wnętrzna na statkach wycieczkowych Norwegian Jewel, Pride of America i MS Deutschland.
KAEFER zrealizował prace izolacyjne w Allianz Arena w Monachium.

Na Węgrzech trzy podziemne stacje budowane przez STRABAG zostały wyposażone przez KAEFER. KAEFER pracował również jako „dostawca pod klucz” na trzech statkach Freedom of the Seas budowanych w Finlandii.

Zakończono prace izolacyjne na kotłach parowych w Estonii, stacji gazowej CHP w Hiszpanii i radioteleskopu dla Hiszpańskiego Obserwatorium.

W Australii KAEFER pracował w hucie aluminium Alcan. W Tajlandii KAEFER wprowadził rozwiązania w zakresie izolacji i rusztowań na terenie zakładów chemicznych THAI Olefins Co. oraz kończył wykonanie izolacji ciepło- i zimnochronnych oraz izolacji akustycznych na projekcie Dolphin Gas w Katarze.

2006: KAEFER projektuje wykończenie wnętrz, ogrzewanie i klimatyzację, system wytwarzania energii i rozwiązania umożliwiające pozyskiwanie świeżej wody i odpływ ścieków dla antarktycznej stacji badawczej Neumayer III na zlecenie Instytutu Alfreda Wegenera na rzecz Badań Polarnych i Morskich.

W Moguncji, Niemcy, KAEFER przekształca amerykańskie koszary Pont du Clair w luksusowe osiedle mieszkaniowe.

W Szwajcarii KAEFER wykorzystał roboty tunelowe do instalacji zabezpieczeń przeciwpożarowych w tunelu w Horburgu i zamontował kabiny w kolejnych statkach pasażerskich w Finlandii.

KAEFER wykonał prace izolacyjne i rusztowaniowe dla duńskiej rafinerii Statoil i irlandzkiego zakładu odsiarczania gazów.

Kontrakty na norweskiej platformie offshore Statfjord A i hiszpańskiej jednostce offshore Buzzard są następstwem pierwszych zamówień w branży LNG i petrochemicznej w Indiach.

OLUTEX, KTN i RECORE zostały włączone do nowego działu KAEFER - Aerospace. Nowa jest również firma PARKER KAEFER wykonująca usługi w branży offshore na rynku kanadyjskim oraz nowa lokalizacja KAEFER Chiny w Szanghaju.