Polski   |   English

Facebook  LinkedIn

2003-2004

2003: KAEFER kończy zabezpieczenia akustyczne i przeciwpożarowe na Pride of America, instaluje system ścianek działowych KAEMOBIL w zakładach produkcyjnych BMW w Lipsku oraz realizuje duże projekty dla Shell, BASF i Dow Chemical.

KAEFER otrzymał największy kontrakt w historii: projekt Snøhvit. Zintegrowany pakiet usług do zbudowania zakładu przetwarzania i skraplania gazu dla Statoil jest rozwijany we współpracy z Aker Kværner.

KAEFER izoluje kolejny zakład LPG w Hiszpanii, a także rurociągi i kanały na stadionie piłkarskim Mistrzostw Europy w Lizbonie.

Opracowano gotowe rozwiązania dla statków wycieczkowych ze stoczni Kværner w Finlandii. Ponadto realizowano wiele znaczących kontraktów w Katarze, Egipcie i Iranie.

2004: KEFER dostarczył rozwiązania izolacyjne i akustyczne dla holowników obsługujących statki zaopatrzeniowe.

KAEFER zakończył kolejne zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz prace izolacyjne dla BMW w Lipsku.

Realizacja prac remontowych w historycznym magazynie w porcie w Bremie oraz zakończenie zlecenia na wykończenie wnętrz i rozbudowę na Weser Stadium.

KAEFER dostarcza panele LOLAMAT® na ściany i sufity w centrum szkoleniowym Airbusa w Hamburgu oraz do luksusowych apartamentów na mega jachtach na całym świecie.

W Polsce KAEFER wykonuje prace izolacyjne w zakładzie biodiesla, w Norwegii rusza projekt na ogromną skalę - Snøhvit, prowadzony jest montaż izolacji zimnochronnych dla Linde na projekcie TVK OLEFIN-2 na Węgrzech i w Finlandii, zakończono prace w strefie basenowej Aqualand na promie Color Fantasy.