Polski   |   English

Facebook  LinkedIn

1998-1999

1998: KAEFER prowadzi prace dźwiękochłonne w kinie IMAX na Placu Potsdamer w Berlinie.

KAEFER buduje specjalną strefę dla orkiestry w Bavarian State Opera w Monachium używając specjalnych paneli oraz folii MICROSORBER®.

Firma zostaje głównym wykonawcą remontu 225 mieszkań w Hamburgu.

Izolacja zbiorników dwóch tankowców LEG dla Meyer Werft w Papenburgu oraz zakończenie zlecenia na wykończenie wnętrz i izolację dwóch wycieczkowców dla Blohm+Voss w Hamburgu.

Specjaliści w dziedzinie izolacji z Bremy realizują główny kambuz oraz chłodnie na MS Europa, który należy do Hapag-Lloyd AG.

W Hiszpanii KAEFER prowadzi prace izolacyjne na platformie wiertniczej Petrobras P26.

1999: Największe zlecenie z zakresu budowy statków w historii: KAEFER jest odpowiedzialny za wykonanie izolacji termicznej i akustycznej oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych, a także wykończenie wnętrz na najszybszych statkach wycieczkowych Olympic Voyager i Olympic Explorer.

KAEFER otrzymał zlecenie na wykonanie wszystkich prac budowlanych (na sucho) nowego budynku Ministerstwa Sprawiedliwości w Berlinie oraz na usunięcie azbestu w Manhattan Tower w Paryżu.

KAEFER został zatrudniony do montażu izolacji ciepło- i zimnochronnej na największym w Europie krakerze parowym w zakładzie BASF w Belgii.

KAEFER jest odpowiedzialny za montaż izolacji na nowych, najnowocześniejszych fińskich promach o nazwie Finnclipper i Finneagle.

KAEFER otrzymuje kolejne duże zlecenie z RPA na izolację największego w kraju kompleksu rafineryjnego oraz zapewnienie rusztowań i wykonanie zabezpieczeń antykorozyjnych.